Код: 00000101619
Артикул: 30340
Настільна гра Strateg ЗАРАЖЕННЯ 30340
- Наявність: 15
- Виробник: Strateg
-
175 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра"ЗАРАЖЕННЯ" (Strateg 30340) - це гра для великих компаній, яка додасть у ваше дозвілля нотки загадковості.
Ви - група друзів, які хочуть розгадати таємницю зникнення людей. Намагаючись дізнатись правду, ви знаходите лабораторію, в якій хтось з вас помічає якесь створіння...
Перевірте свою інтуїцію та довіру до своїх друзів. Обмінюючись картами, ви зможете садити суперників або себе на карантин і пускати в хід телекінез проти тих, хто викличе найбільше сумнівів.
Будьте обачними та скоріше знайдіть створіння, яке всіх заражає!
? Вік: 13+
? Комплектація: картки - 108 шт, інструкція.
? Час гри: 15-60 хвилин.
? Кількість гравців: 4+
Гра українською мовою.
Ви - група друзів, які хочуть розгадати таємницю зникнення людей. Намагаючись дізнатись правду, ви знаходите лабораторію, в якій хтось з вас помічає якесь створіння...
Перевірте свою інтуїцію та довіру до своїх друзів. Обмінюючись картами, ви зможете садити суперників або себе на карантин і пускати в хід телекінез проти тих, хто викличе найбільше сумнівів.
Будьте обачними та скоріше знайдіть створіння, яке всіх заражає!
? Вік: 13+
? Комплектація: картки - 108 шт, інструкція.
? Час гри: 15-60 хвилин.
? Кількість гравців: 4+
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 12 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Кількість гравців | Від 4 до 12 |
| Кількість учасників | Від 4 до 12 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 4 до 12 |
| Комплект постачання | картки-108 шт |
| Комплектація | картки-108 шт |
| Комплектація | картки-108 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для компанії |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 13х18х4 см |
| Розміри упаковки | 13х18х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 12 років |









