Код: 00000100476
Артикул: 30284
Настільна гра Strateg Водна братва українською мовою 30284
- Наявність: 6
- Виробник: Strateg
-
145 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Strateg Водна братва українською мовою
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Кількість гравців | 3-6 |
| Кількість учасників | 3-6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 3-6 |
| Комплект постачання | карточки-64 шт |
| Комплектація | карточки-64 шт |
| Комплектація | карточки-64 шт |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 12х19х5 см |
| Розміри упаковки | 12х19х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карточные |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |







