Карткова гра "Крокозаврик" на укр.мові 30969
- Наявність: 2
- Виробник: Strateg
-
90 грн
? Рекомендований вік: від 5 років.
? Размір пакування: 14х9,3х2,2 см.
? Комплектація гри: 55 карток з картону, паперова інструкція.
? Вага гри в коробці: 100 г (+-20 г).
? Кількість гравців: від 2.
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид | Карточные |
| Вид іграшки | Картки |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Кількість гравців | 2+ |
| Кількість учасників | 2+ |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2+ |
| Комплект постачання | карточки-55 шт |
| Комплектація | карточки-55 шт |
| Комплектація | карточки-55 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х14х3 см |
| Розміри упаковки | 10х14х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Картки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |

















