Код: 00000102696
Артикул: 30957
Настільна гра Strateg Тупі Стартапи 30957
- Наявність: 27
- Виробник: Strateg
-
174 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
упі стартапи — настільна гра для компаній з почуттям гумору, у якій потрібно презентувати найдивніші та найсмішніші “стартапи”.
Отримайте одну з 110 карток стартапів, спробуйте знайти переваги там, де спершу здавалося їх немає, та спробуйте довести іншим, що саме ваша безглузда ідея в майбутньому допоможе заробити мільярди.
Комплектація: картки - 110 шт., картка з QR-кодом.
Вік: 16+
Розмір: 10х14х2,5
Вага: 181 г
Отримайте одну з 110 карток стартапів, спробуйте знайти переваги там, де спершу здавалося їх немає, та спробуйте довести іншим, що саме ваша безглузда ідея в майбутньому допоможе заробити мільярди.
Комплектація: картки - 110 шт., картка з QR-кодом.
Вік: 16+
Розмір: 10х14х2,5
Вага: 181 г
| Характеристики | |
| Вікова група | від 16 років |
| Вага (г) | 180 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,18 |
| Вага, г | 180 |
| Вес | 0,18 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 3 |
| Дитячий вік | від 16 років |
| Довжина (см) | 3 |
| Кількість гравців | Від 3 |
| Кількість учасників | Від 3 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 3 |
| Комплект постачання | картки-110 шт |
| Комплектація | картки-110 шт |
| Комплектація | картки-110 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для компанії |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х3х14 см |
| Розміри упаковки | 10х3х14 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,18 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 16 років |












