Настільна гра Strateg Собори для дітей 30104
- Наявність: 7
- Виробник: Strateg
-
662 грн
Настільна гра Strateg Собори для дітей 30104
Настільна гра "Со та економіки, поєднує розвагу з розвитком. Гравців чекає збір ресурсів та будівництво, створення власної інфраструктури, захист володінь та багато інших захоплюючих пригод.
У комплекті є все необхідне - ігрове поле, картки із завданнями, жетони з ресурсами та будинками. Мета гри – будівництво величного Собору та отримання максимальної кількості очок за виконані завдання. Для більшої захопливості та достовірності гравець зможе розфарбувати дерев'яні фішки-фігурки фарбами, які є у комплекті, зобразивши персонажів гри. Грати можна компанією від 2 до 4 осіб, здійснюючи по черзі ходи відповідно до правил, долаючи перешкоди та виконуючи завдання. Правила прості, але гра захопить учасників із першої партії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 1300 |
| Вага (кг) | 1,3 |
| Вага в упаковці, кг | 1,3 |
| Вага, г | 1300 |
| Вес | 1,3 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | карточки-53шт, жетони-126шт, картинки-72шт, кубик, |
| Комплектація | карточки-53шт, жетони-126шт, картинки-72шт, кубик, |
| Комплектація | карточки-53шт, жетони-126шт, картинки-72шт, кубик, |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Назначение | Для всієї родини |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 30х30х7 см |
| Розміри упаковки | 30х30х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 1,3 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Язык | український |
| Возраст | від 6 років |

















