Код: 00000103129
Артикул: 31037
Настільна гра Strateg Темне кошеня Світле мишеня 31037
- Наявність: 3
- Виробник: Strateg
-
106 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Strateg Темне кошеня Світле мишеня (31037)
Весела гра в антоніми створена для дітей, які хочуть дізнатися, що таке слова, які мають протилежне значення. Під час гри малюк вчиться шукати протилежності, порівнювати предмети за різними ознаками та правильно вживати нові слова. Три варіанти гри та яскраві картки з милими героями роблять навчання легким і захопливим. Гра ефективно розвиває логічне мислення, дрібну моторику, кмітливість та увагу, допомагаючи дитині впевнено пізнавати навколишній світ.
Весела гра в антоніми створена для дітей, які хочуть дізнатися, що таке слова, які мають протилежне значення. Під час гри малюк вчиться шукати протилежності, порівнювати предмети за різними ознаками та правильно вживати нові слова. Три варіанти гри та яскраві картки з милими героями роблять навчання легким і захопливим. Гра ефективно розвиває логічне мислення, дрібну моторику, кмітливість та увагу, допомагаючи дитині впевнено пізнавати навколишній світ.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Кількість гравців | 1+ |
| Кількість учасників | 1+ |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 1+ |
| Комплект постачання | Картки – 54 шт., інструкція. |
| Комплектація | Картки – 54 шт., інструкція. |
| Комплектація | Картки – 54 шт., інструкція. |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 18х12х6 см |
| Розміри упаковки | 18х12х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | картонна коробка |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |











