Код: 00000240522
Артикул: VT5902-01
Настільна гра Vladi toys "Квест у коробці. Єдиноріжки" розважальна VT5902-01
- Наявність: 2
- Виробник: Vladi Toys
-
106 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Vladi Toys "Квест у коробці. Єдиноріжки"
Короткий опис
Розважальна настільна гра у форматі "квест у коробці" з тематикою єдиноріжків від Vladi Toys. Гра пропонує атмосферу пригод та загадок у компактному форматі.
Відомі характеристики
- Виробник: Vladi Toys
- Назва: "Квест у коробці. Єдиноріжки"
- Тип: Розважальна настільна гра
- Формат: Квест у коробці
- Тема: Єдиноріжки
Оптимально для тих, хто шукає легку й цікаву розвагу в тематичному оформленні.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Жанр | Квест |
| Кількість гравців | 1-6 |
| Кількість учасників | 1-6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 1-6 |
| Комплект постачання | 12 карток із завданнями, інструкція |
| Комплектація | 12 карток із завданнями, інструкція |
| Комплектація | 12 карток із завданнями, інструкція |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 13х21х2 см |
| Розміри упаковки | 13х21х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.05 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |









