Настільна гра Strateg Шерлок 30338
- Наявність: 28
- Виробник: Strateg
-
62 грн
Ведучий бере колоду карт і зачитує гравцям короткий опис справи. А вони мають ставити питання ведучому і орієнтуючись на його відповіді, якомога точніше назвати причини, через які сталась та чи інша подія.
Включай дедукцію та розгадуй справу як справжній детектив!
? Рекомендований вік: 12+
? Розмір пакування: 11х6х1,2 см.
? Комплектація гри: картки - 36 шт.
? Вага гри: 100 г (+-20 г).
? Кількість гравців: 1-6
Для гри необхідний ведучий.
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 12 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Кількість гравців | 1-6 |
| Кількість учасників | 1-6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 1-6 |
| Комплект постачання | картки-36 шт |
| Комплектація | картки-36 шт |
| Комплектація | картки-36 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для компанії |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 6х11х1 см |
| Розміри упаковки | 6х11х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.05 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 12 років |















