Код: 00000881001
Артикул: Ен.2227
Гра настільна "Магнат" в коробці Ен.2227
- Наявність: 1
- Виробник: енергія Плюс
-
157 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра настільна "Магнат" в коробці
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Жанр | Економічні |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | ігр. поле, картки 116шт, фішки 4шт, кубики 2шт |
| Комплектація | ігр. поле, картки 116шт, фішки 4шт, кубики 2шт |
| Комплектація | ігр. поле, картки 116шт, фішки 4шт, кубики 2шт |
| Матеріали | картон, пластмас |
| Материал | картон, пластмас |
| Назначение | Для всієї родини |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Енергія Плюс |
| Размер | 24х23х5 см |
| Розміри упаковки | 24х23х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Економічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0.25 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |









