Настільна гра Strateg Не чує баба 30948
- Наявність: 19
- Виробник: Strateg
-
174 грн
Гра чудово підходить для компанії друзів, підлітків, сімейного дозвілля й усіх, хто любить змагання. Доведи, що навіть нечуючу бабу не проведеш!
Вік: 7+
Кількість гравців: 2-10
Розмір коробки: 14х10х2,5 см
Вага: 160 г
| Характеристики | |
| Вікова група | від 7 років |
| Вага (г) | 170 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 3 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Довжина (см) | 3 |
| Кількість гравців | Від 2 до 10 |
| Кількість учасників | Від 2 до 10 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 10 |
| Комплект постачання | гральні картки-108 шт, інструкція |
| Комплектація | гральні картки-108 шт, інструкція |
| Комплектація | гральні картки-108 шт, інструкція |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для компанії |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х3х14 см |
| Розміри упаковки | 10х3х14 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,17 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 7 років |





















