Код: 00000102699
Артикул: 30946
Настільна гра Strateg Хайпові ігри 30946
- Наявність: 33
- Виробник: Strateg
-
174 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
«Хайпові ігри» — це добірка трьох найцікавіших ігор із соціальних мереж в одній коробці. Вони створені для компаній друзів, що люблять логічні загадки, швидкі реакції та веселі інтелектуальні батли.
№1. «Я йду в похід» — гра на логіку та кмітливість, у якій потрібно розгадати приховане правило ведучого й зрозуміти, що можна взяти з собою «в похід».
№2. «Хто з них?» — швидка гра для двох, у якій треба відгадати персонажа суперника. Став запитання, на які можна відповісти лише «так» або «ні», і звужуй коло підозрюваних, доки не знайдеш правильну відповідь.
№3. «Влучні словосполучення» — динамічна гра на швидкість і креативність. Гравці складають сталі словосполучення з двох випадкових літер. Хто першим назве правильне — забирає картку та стає ближче до перемоги.
Вік: 8+
Кількість гравців: 2-10
Розмір коробки: 14 х 10 х 2,5 см
Вага: 160 г
№1. «Я йду в похід» — гра на логіку та кмітливість, у якій потрібно розгадати приховане правило ведучого й зрозуміти, що можна взяти з собою «в похід».
№2. «Хто з них?» — швидка гра для двох, у якій треба відгадати персонажа суперника. Став запитання, на які можна відповісти лише «так» або «ні», і звужуй коло підозрюваних, доки не знайдеш правильну відповідь.
№3. «Влучні словосполучення» — динамічна гра на швидкість і креативність. Гравці складають сталі словосполучення з двох випадкових літер. Хто першим назве правильне — забирає картку та стає ближче до перемоги.
Вік: 8+
Кількість гравців: 2-10
Розмір коробки: 14 х 10 х 2,5 см
Вага: 160 г
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 180 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,18 |
| Вага, г | 180 |
| Вес | 0,18 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 3 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 3 |
| Кількість гравців | Від 2 до 10 |
| Кількість учасників | Від 2 до 10 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 10 |
| Комплект постачання | гральні картки-108 шт |
| Комплектація | гральні картки-108 шт |
| Комплектація | гральні картки-108 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для компанії |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х3х14 см |
| Розміри упаковки | 10х3х14 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,18 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |















