Настільна гра Strateg Файні VS Брутальні 30953
- Наявність: 20
- Виробник: Strateg
-
62 грн
Ідеально підходить для вечірок, корпоративів, сімейного дозвілля та дружніх мандрівок. Збирайте команди чоловіків і жінок та доведіть, хто насправді крутіший — файні чи брутальні?
Вік: 10+
Кількість гравців: 4-10
Розмір коробки: 10,7 х 6 х 1,2 см
Вага: 40 г
Комплектація: коробка, картки — 36 шт.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 10 років |
| Вага (г) | 45 |
| Вага (кг) | 0,045 |
| Вага в упаковці, кг | 0,045 |
| Вага, г | 45 |
| Вес | 0,045 кг |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 1,5 |
| Дитячий вік | від 10 років |
| Довжина (см) | 1,5 |
| Кількість гравців | 4-10 |
| Кількість учасників | 4-10 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 4-10 |
| Комплект постачання | картки-36шт |
| Комплектація | картки-36шт |
| Комплектація | картки-36шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для компанії |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 6х1,5х11 см |
| Розміри упаковки | 6х1,5х11 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,045 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 10 років |























