Код: 00000160764
Артикул: ME5032-21 EN
Гра настільна розвиваюча "Лото+мемо Зоопарк" ME5032-21 EN
- Наявність: 2
- Виробник: АСТОН АКТИВ
-
204 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра настільна розвиваюча "Лото+мемо Зоопарк"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 210 |
| Вага (кг) | 0,21 |
| Вага в упаковці, кг | 0,21 |
| Вага, г | 210 |
| Вес | 0,21 кг |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | 4 поля, 40 фішек |
| Комплектація | 4 поля, 40 фішек |
| Комплектація | 4 поля, 40 фішек |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | АСТОН АКТИВ |
| Размер | 13х19х4 см |
| Розміри упаковки | 13х19х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Лото |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,21 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |









