Код: 00000240187
Артикул: VT1804-45
Настільна гра-сортер Vladi Toys "Їжачок у лісі" навчальна VT1804-45
- Наявність: 9
- Виробник: Vladi Toys
-
168 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Їжачок живе у лісі та знає багато цікавинок! Він залюбки навчить малюка орієнтуватися у просторі та рахувати до 5. А також допоможе потренувати пальчики.
Що робити? Кріпіть яблучка та інші смаколики до картки-основи за допомогою липучок. А також пришнуровуйте плоди до фігурки їжачка. Скільки яблучок він несе на спинці? Порахуйте.
Граємо та тренуємо: логічне мислення, пам’ять, увагу та дрібну моторику.
Комплектація: 2 гральні основи, шнурок, 5 деталей на липучках, 5 деталей для шнуровки.
Вік: 3-5 років.
Що робити? Кріпіть яблучка та інші смаколики до картки-основи за допомогою липучок. А також пришнуровуйте плоди до фігурки їжачка. Скільки яблучок він несе на спинці? Порахуйте.
Граємо та тренуємо: логічне мислення, пам’ять, увагу та дрібну моторику.
Комплектація: 2 гральні основи, шнурок, 5 деталей на липучках, 5 деталей для шнуровки.
Вік: 3-5 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 5 років |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Вид іграшки | Шнурівка |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 до 5 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | 2 основи, 10 деталей, 10 липучек, шнурок |
| Комплектація | 2 основи, 10 деталей, 10 липучек, шнурок |
| Комплектація | 2 основи, 10 деталей, 10 липучек, шнурок |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 16х17х4 см |
| Розміри упаковки | 16х17х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Шнурівка |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,16 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 до 5 років |







