Код: 00000202200
Артикул: Ост.1014
Настільна гра "Ранчо" Ост.1014
- Наявність: 0
- Виробник: ARTOS
-
210 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Ранчо - динамічна гра на уважність і реакцію.
Будь першим!
Комплектація: 70 карток із малюнками, 10 жетонів, правила гри.
Здійснити покупку настільної гри Ранчо можна в інтернет-магазині дитячих іграшок і товарів.
Для більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів зателефонувавши або написавши нам.
Будь першим!
Комплектація: 70 карток із малюнками, 10 жетонів, правила гри.
Здійснити покупку настільної гри Ранчо можна в інтернет-магазині дитячих іграшок і товарів.
Для більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів зателефонувавши або написавши нам.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Кількість гравців | 2-8 |
| Кількість деталей | 70 карточек; 10 жетонов |
| Кількість деталей (шт.) | 70 карточек; 10 жетонов |
| Кількість предметів в наборі | 70 карточек; 10 жетонов |
| Кількість учасників | 2-8 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-8 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 шт |
| Комплект постачання | картки-70 шт, жетони-10 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 15х15х9 см |
| Розміри упаковки | 15х15х9 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Язык | український |
| Возраст | від 5 років |








