Код: 00000240416
Артикул: VT8055-39
Настільна гра Vladi Toys Хвостий та ліани розважальна VT8055-39
- Наявність: 2
- Виробник: Vladi Toys
-
827 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Малеча радіє, граючи у веселу настільну гру! Кидай кубик, витягуй палички, не дай мавпочкам впасти!
Комплектація: 30 кольорових паличок, 30 мавпочок, 1 пальма, 1 кубик, правила гри.
Мова: українська.
Вік: 6-99 років.
Комплектація: 30 кольорових паличок, 30 мавпочок, 1 пальма, 1 кубик, правила гри.
Мова: українська.
Вік: 6-99 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 28 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | 30 кольор.паличок, 30 мавпочок, пальма, кубик |
| Комплектація | 30 кольор.паличок, 30 мавпочок, пальма, кубик |
| Комплектація | 30 кольор.паличок, 30 мавпочок, пальма, кубик |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 28х28х12 см |
| Розміри упаковки | 28х28х12 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,7 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |













