Код: 00000101415
Артикул: 30445
Настільна гра Прапори світу Strateg навчальна українською мовою 30445
- Наявність: 0
- Виробник: Strateg
-
298 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір складається з карти світу, 220 карток-прапорів, на звороті яких є короткий опис країни та цікаві факти про неї.¶¶Джерело: https://bi.ua/ukr/product/nastol-naya-igra-strateg-flagi-mira-na-ukrainskom-648.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=&utm_content=nastolnie_igry_pazli&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAwbitBhDIARIsABfFYII8tLnqFTyItbNsJjGYhNa-6kTgy9BU8mjcs7Ldv-ZYEsAY1PbjK04aAiKJEALw_wcB¶© Будинок Іграшок
| Характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 10 |
| Комплект постачання | картки-220 шт |
| Материал | картон |
| Производитель | Стратег Україна |
| Размер | 25х26х5 см |
| Розміри упаковки | 25х26х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Картки |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.55000000000000004 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Язык | український |
| Возраст | від 7 років |







