Код: 00000202152
Артикул: Ост.1021
Настільна гра "Купи-Продай" Artos Games Ост.1021
- Наявність: 5
- Виробник: ARTOS
-
760 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра "Купи-Продай"
Купи-продай - захоплююча стратегічна економічна гра, яка центрується навколо законів попиту та пропозиції різних товарів. Учасники повинні ретельно вивчати коливання цін на ринку, щоб вчасно купувати і ефективно реалізовувати свої товари. За допомогою зароблених прибутків гравці розвивають свій бізнес, покращуючи складську базу, використовуючи спецтехніку та оптимізуючи логістику. Експорт товарів на міжнародний ринок дозволяє здобувати переможні очки. Гравці повинні стратегічно планувати розвиток свого підприємства, передбачаючи тенденції ринку, для досягнення успіху.
Гра має наступну комплектацію:
- ігрове поле;
- 4 шт. ігрових планшетів;
- 30 карток товарів;
- 12 карток експорту;
- 150 фішок товарів;
- 42 монети чотирьох номіналів;
- 40 шт. маркерів;
- 4 шт. маркери переможних очок;
- 6 шт. маркерів цін товару;
- 2 шт. стрілки для ігрового поля.
Кількість гравців: від 2 до 4 .
Встигніть купити вже сьогодні!
Купи-продай - захоплююча стратегічна економічна гра, яка центрується навколо законів попиту та пропозиції різних товарів. Учасники повинні ретельно вивчати коливання цін на ринку, щоб вчасно купувати і ефективно реалізовувати свої товари. За допомогою зароблених прибутків гравці розвивають свій бізнес, покращуючи складську базу, використовуючи спецтехніку та оптимізуючи логістику. Експорт товарів на міжнародний ринок дозволяє здобувати переможні очки. Гравці повинні стратегічно планувати розвиток свого підприємства, передбачаючи тенденції ринку, для досягнення успіху.
Гра має наступну комплектацію:
- ігрове поле;
- 4 шт. ігрових планшетів;
- 30 карток товарів;
- 12 карток експорту;
- 150 фішок товарів;
- 42 монети чотирьох номіналів;
- 40 шт. маркерів;
- 4 шт. маркери переможних очок;
- 6 шт. маркерів цін товару;
- 2 шт. стрілки для ігрового поля.
Кількість гравців: від 2 до 4 .
Встигніть купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 10 років |
| Вага (г) | 1300 |
| Вага (кг) | 1,3 |
| Вага в упаковці, кг | 1,3 |
| Вага, г | 1300 |
| Вес | 1,3 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 10 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 32х32х8 см |
| Розміри упаковки | 32х32х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Економічні |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,3 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Язык | російська |
| Возраст | від 10 років |








