Настільна гра Оріон Повітряний бій пластикова 687
- Наявність: 0
- Виробник: Оріон
-
320 грн
Іграшка стане чудовою прикрасою кімнати і створить затишну атмосферу.
Виготовлено з екологічно чистих матеріалів.
Завод виробника має право змінити забарвлення без попереднього оповіщення.
Купити М'яку іграшку Динозавр можна в нашому інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 950 |
| Вага (кг) | 0,95 |
| Вага в упаковці, кг | 0,95 |
| Вага, г | 950 |
| Вес | 0,95 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 42 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 42 |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 8 |
| Комплект постачання | ігрове поле, 48 предметів |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 42х28х9 см |
| Розміри упаковки | 42х28х9 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спортивные |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,95 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Возраст | від 5 років |


















