Настільна гра Fun Games Shop Дайте шуму! FGS73
- Наявність: 1
- Виробник: Fun Games Shop
-
1306 грн
Опис:
Чи чули ви колись рев величезного монстра в грозову ніч під час тенісного матчу? Ні? Тоді приготуйтеся почути щось подібне в грі «Дайте шуму!» (локалізація Sound Box).
«Дайте шуму!» — це кооперативна гра, що складається з кількох раундів. Усі гравці об'єднуються, щоб разом пройти звукову доріжку до кінця. Щоразу один учасник одягає непрозорі окуляри і стає слухачем, а решта — звуконаслідувачами. Кожен звуконаслідувач отримує випадкову карту зі звуком. Коли перевертають пісковий годинник, усі одночасно імітують звуки зі своїх карт! Коли час спливає, слухач намагається відгадати почуті звуки. Чим більше звуків вгадаєте — тим далі пройдете доріжку. Діставшись до корони, святкуйте перемогу!
У комплекті:
- Ігрове поле
- 110 карт звуків
- Маркер прогресу
- Маркер життя
- Мішечок зі звуками
- 20 жетонів з номерами (від 1 до 20)
- 2 маркери для додаткових звуків
- Окуляри слухача
- Окуляри помічника
- Пісковий годинник
Тип гри: Для сім’ї, компанії та вечірок
Вік: від 8 років
Тривалість: близько 30 хвилин
Кількість гравців: від 3 до 7
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Вага в упаковці, кг | 0.5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Кількість гравців | Від 3 до 7 |
| Кількість учасників | Від 3 до 7 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 3 до 7 |
| Комплект постачання | ігр.поле, 110 двостор.карт, 2 пари карт.окулярів, |
| Комплектація | ігр.поле, 110 двостор.карт, 2 пари карт.окулярів, |
| Комплектація | ігр.поле, 110 двостор.карт, 2 пари карт.окулярів, |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Назначение | Для компанії |
| Производитель | Fun Games Shop |
| Размер | 16х5х23 см |
| Розміри упаковки | 16х5х23 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0.5 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в упаковці (см) | 5 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |





















