Карткова гра "Люкс.CITY" Ост.1199
- Наявність: 9
- Виробник: ARTOS
-
283 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 320 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Вага в упаковці, кг | 0,32 |
| Вага, г | 320 |
| Вес | 0,32 кг |
| Вид іграшки | Картки |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Кількість гравців | 2-5 |
| Кількість учасників | 2-5 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-5 |
| Комплект постачання | 110 карточек |
| Комплектація | 110 карточек |
| Комплектація | 110 карточек |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 12х10х7 см |
| Розміри упаковки | 12х10х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Картки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0.32 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |

















