Настільна гра "Грибний всесвіт" в кор-ці 37-255-2см 30337 30337
- Наявність: 9
- Виробник: Strateg
-
100 грн
Вік: 5+
Кількість гравців: 2-4
Комплектація: ігрове поле, 4 фішки, гральний кубик.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | ігр. поле, фішки, кубик, лінійка, закладка |
| Комплектація | ігр. поле, фішки, кубик, лінійка, закладка |
| Комплектація | ігр. поле, фішки, кубик, лінійка, закладка |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 37х26х2 см |
| Розміри упаковки | 37х26х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Бродилки |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Язык | український |
| Возраст | від 5 років |

















