Код: 00000170519
Артикул: G-VB-01U
Настільна гра Danko Toys "Веселі букви" розважальна G-VB-01U
- Наявність: 33
- Виробник: Danko Toys
-
85 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Карткова гра "Веселі літери" призначена для 2+ гравців віком від 5-ти років. Вона допоможе навчитися читати легко та весело. В ігровій формі дитина вивчить літери, які позначають голосні та приголосні звуки, навчиться складати слова та читати. Завдяки компактному розміру гру можна брати із собою у дорогу. З нею ви не сумуватимете і проведете час з користю. Гра буде цікава не лише дітям, а й дорослим – грайте всією родиною. У комплекті: 90 карток та інструкція.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 9 |
| Кількість гравців | Від 2 до 6 |
| Кількість деталей | 90 карточек |
| Кількість деталей (шт.) | 90 карточек |
| Кількість предметів в наборі | 90 карточек |
| Кількість учасників | Від 2 до 6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 6 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 32 |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 9х13х3 см |
| Розміри упаковки | 9х13х3 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |








