Настільна гра "Диво в пірї" LG2045-57
- Наявність: 3
- Виробник: LUDUM
-
204 грн
Кількість гравців: від 2 до 5 осіб.
Комплектація: дорожній формат упаковки, двосторонні картки - 70 шт., інструкція.
Розмір коробки: діаметр - 11 см, висота - 7 см.
Купити Настільну гру Чудо в пір'ї можна в інтернет-магазині дитячих іграшок. Для отримання додаткової інформації зверніться до наших менеджерів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Картки |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Кількість гравців | 2-5 |
| Кількість деталей | 70 карток |
| Кількість деталей (шт.) | 70 карток |
| Кількість предметів в наборі | 70 карток |
| Кількість учасників | 2-5 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-5 |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | LUDUM |
| Размер | 13х17х4 см |
| Розміри упаковки | 13х17х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Картки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Язык | український |
| Возраст | від 5 років |



















