Код: 00000181101
Артикул: XTW-01-01U
Настільна гра Danko Toys "EXTREME TOWER" розвиваюча XTW-01-01U
- Наявність: 10
- Виробник: Danko Toys
-
340 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розвиваюча настільна гра Danko Toys Extreme Tower XTW-01-01U
Розвивальна настільна гра Danko Toys Extreme Tower XTW-01-01U - це ігровий набір,з 56 брусків спрямований на розвиток логічного мислення, уваги та координації рухів. Гра складається з набору деталей, які слід правильно складати, утворюючи високу вежу. Особливість полягає в тому, що гравці по черзі видаляють блоки з вежі, при цьому намагаючись уникнути її обвалу.
Ця гра сприяє розвитку таких навичок, як стратегічне мислення, оцінка ризику та співпраця, оскільки вона може бути індивідуальною або груповою. Такий товар може бути чудовим вибором як для дитячих, так і для сімейних вечорів, де кожен зможе відчути азарт і веселощі від будівництва ігрової вежі та стратегічних ходів.
Можете купити вже сьогодні!
Розвивальна настільна гра Danko Toys Extreme Tower XTW-01-01U - це ігровий набір,з 56 брусків спрямований на розвиток логічного мислення, уваги та координації рухів. Гра складається з набору деталей, які слід правильно складати, утворюючи високу вежу. Особливість полягає в тому, що гравці по черзі видаляють блоки з вежі, при цьому намагаючись уникнути її обвалу.
Ця гра сприяє розвитку таких навичок, як стратегічне мислення, оцінка ризику та співпраця, оскільки вона може бути індивідуальною або груповою. Такий товар може бути чудовим вибором як для дитячих, так і для сімейних вечорів, де кожен зможе відчути азарт і веселощі від будівництва ігрової вежі та стратегічних ходів.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 900 |
| Вага (кг) | 0,9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,9 |
| Вага, г | 900 |
| Вес | 0,9 кг |
| Вид | Развлекательные |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 27 |
| Жанр | Змагальні |
| Кількість гравців | Від 2 до 6 |
| Кількість учасників | Від 2 до 6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 6 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 |
| Комплект постачання | бруски-56 шт, інструкція |
| Комплектація | бруски-56 шт, інструкція |
| Комплектація | бруски-56 шт, інструкція |
| Матеріали | деревина |
| Материал | деревина |
| Назначение | Для компанії |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 27х8х8 см |
| Розміри упаковки | 27х8х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,9 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |












