Настільна гра Балансуючі ковпачки на баланс 007-72
- Наявність: 2
- Виробник: KINGSO TOYS
-
271 грн
Мета гри, хто першим розмістить три свої кольорові ковпачки в ряд (горизонтально, вертикально або по діагоналі) на нестійкій ігровій платформі.
Компоненти:
• Ігрова платформа шатка двоярусна основа на ніжці. Верхні яруси платформи можуть обертатися, що додає грі непередбачуваності.
• Кольорові ковпачки чотирьох різних кольорів.
• Кубик із позначеннями, який визначає хід гравця.
Вік: 3+
Розмір упаковки: 27х27,5х5,5 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 330 |
| Вага (кг) | 0,33 |
| Вага в упаковці, кг | 0,33 |
| Вага, г | 330 |
| Вес | 0,33 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 28 |
| Висота в упаковці (см) | 28 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | KINGSO TOYS |
| Размер | 28х6х28 см |
| Розміри упаковки | 28х6х28 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,33 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Возраст | від 3 років |

















