Набір розвиваючих іграшок ТехноК Вивчай і грай 2376
- Наявність: 6
- Виробник: Технок
-
611 грн
Подарунковий набір TechnoK, арт. 2376 — це не просто іграшки, а справжній інструмент для всебічного розвитку малюка! Шукаєте подарунок, який буде і тішити, і навчати? Цей набір саме для вас!
У комплекті:
- Пірамідка-млинок (7 елементів) у вигляді морських мешканців із веселою зірочкою-млинком зверху. Допомагає вивчати кольори, розвиває дрібну моторику та дарує задоволення від гри з водою.
- Пірамідка «Веселий павлик-равлик» (6 елементів) стимулює логічне мислення та координацію, навчаючи дитину збирати фігурки послідовно.
- Їжачок з м’якими голками (10 шт., 5 кольорів) — ідеальний тренажер для моторики та вивчення кольорів. Малюк із захопленням вставлятиме голки в отвори, розвиваючи сенсорику.
- Кубик із фігурками тваринок знайомить дитину з формами та допомагає розвивати просторове мислення.
Уявіть, як дитина натхненно збирає яскраві пірамідки, вставляє м’які голки у милого їжачка, вивчає тваринок на кубику. Кожен елемент набору створений для розвитку дрібної моторики, логіки, координації, знання кольорів та форм.
Подарунковий набір TechnoK упакований у красиву коробку та готовий стати найкращим подарунком! Подаруйте дитині радість, розвиток і незабутні миті гри!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Вага (г) | 650 |
| Вага (кг) | 0,65 |
| Вага в упаковці, кг | 0,65 |
| Вага, г | 650 |
| Вес | 0,65 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 33 |
| Висота в упаковці (см) | 33 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Навчання |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 5 |
| Комплект постачання | пірамідка з кільцями-1шт, з формочками-1шт, їжачок |
| Комплектація | пірамідка з кільцями-1шт, з формочками-1шт, їжачок |
| Комплектація | пірамідка з кільцями-1шт, з формочками-1шт, їжачок |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 33х23х11 см |
| Розміри упаковки | 33х23х11 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Набір |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,65 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 18 місяців |



















