Код: 00000021051
Артикул: 7020
Мозаїка Технок для дітей піксельна 7020
- Наявність: 25
- Виробник: Технок
-
333 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мозаїка піксельна 1188 елементів - малюнок викладається на пластикове поле дрібними фішками різних форм. Усього в комплекті 1188 елементів дев'яти кольорів! Розмір найменшого квадратика 4х4 мм. На допомогу дітям є спеціальний інструмент, яким зручно виймати фішки з поля. Для юних творців у наборі є інструкція, згідно з якою можна зібрати милу рожеву сову або будиночок під білим снігом. Зібравши малюнки за інструкцією, потім можна збирати власні, які підкаже фантазія. Іграшка Мозаїка - це чудова гра для розвитку дрібної моторики, уваги та пам'яті. Збираючи картинку, потрібно розрахувати кожен наступний крок. У наборі: пластикове поле, 1188 елементів, інструмент для складання, інструкція. Це допоможе дітям покращити навички лічби та концентрацію. Виробник може змінювати кольорову гаму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 420 |
| Вага (кг) | 0,42 |
| Вага в упаковці, кг | 0,42 |
| Вага, г | 420 |
| Вес | 0,42 кг |
| Вид іграшки | Мозаїки |
| Висота (см) | 20 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 4 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 24 |
| Комплект постачання | елементи-27х44 шт, сітка, виделка, інструкція |
| Комплектація | елементи-27х44 шт, сітка, виделка, інструкція |
| Комплектація | елементи-27х44 шт, сітка, виделка, інструкція |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 20х4х29 см |
| Розміри упаковки | 20х4х29 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Мозаїки |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,42 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Возраст | від 5 років |









