Код: 00000090207
Артикул: BLS885-3
Набір пікалок в ванночці в кульку BLS885-3 BLS885-3
- Наявність: 1
- Виробник: YG TOYS
-
184 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір пікалок в ванночці, в кульку BLS885-3
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 140 |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Вага в упаковці, кг | 0,14 |
| Вага, г | 140 |
| Вес | 0,14 кг |
| Вид іграшки | Пищалка |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість деталей | 7 |
| Кількість деталей (шт.) | 7 |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Категория товара | Пищалки |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | YG TOYS |
| Размер | 19х19х5 см |
| Розміри упаковки | 19х19х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Пищалка |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,14 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |







