Код: 00000011029
Артикул: 427
Набір кубиків Бамсик Вивчай цифри 9 штук пластиковий 427
- Наявність: 15
- Виробник: Bamsik
-
113 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір кубиків «Бамсик» — Вивчай цифри
Коротко: пластиковий набір із 9 кубиків для вивчення цифр.
Характеристики
- Назва: Набір кубиків Бамсик
- Тема: Вивчай цифри
- Кількість штук: 9
- Матеріал: пластик
Призначення
Набір створений для знайомства з цифрами у форматі гри та навчання.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вес | 0,13 кг |
| Вид іграшки | Кубики |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Комплект постачання | 9 кубиків (5,5х5,5х5,5 см) |
| Комплектація | 9 кубиків (5,5х5,5х5,5 см) |
| Комплектація | 9 кубиків (5,5х5,5х5,5 см) |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 17х17х6 см |
| Розміри упаковки | 17х17х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,13 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |









