Код: 00000019800
Артикул: 4053
Набір пасочок 4 шт (жабка черепашка рибка краб) 4053
- Наявність: 138
- Виробник: Промтекс
-
49 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір пасочок, 4 шт (жабка, черепашка, рибка, краб) (48) Пром4053 Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Пасочки |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | пасочки-4шт |
| Комплектація | пасочки-4шт |
| Комплектація | пасочки-4шт |
| Матеріали | пластмаса |
| Материал | пластмаса |
| Производитель | Промтекс |
| Размер | 15х15х5 см |
| Розміри упаковки | 15х15х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Пасочки |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |







