Код: 00000102104_5
Артикул: 012/1_Red
Відро мале №2 Бамсик 012/1_Red
- Наявність: 12
- Виробник: Bamsik
-
102 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Відро мале №2 Бамсик – це компактне та зручне відерце, яке стане чудовим аксесуаром для ігор у пісочниці, на пляжі чи в саду. Завдяки своєму невеликому розміру воно ідеально підходить для маленьких ручок, дозволяючи дитині легко переносити воду, пісок чи дрібні іграшки.
Виготовлене з безпечного та міцного пластику, відро має яскравий дизайн і зручну ручку для комфортного використання.
Особливості:
Компактний розмір, зручний для малюків
Виготовлене з безпечного та міцного пластику
Яскраві кольори для веселих ігор
Підходить для використання в пісочниці, на пляжі чи в саду
Це чудове доповнення до дитячих ігор, що допоможе розвивати уяву та моторику, роблячи кожен день веселішим!
Виготовлене з безпечного та міцного пластику, відро має яскравий дизайн і зручну ручку для комфортного використання.
Особливості:
Компактний розмір, зручний для малюків
Виготовлене з безпечного та міцного пластику
Яскраві кольори для веселих ігор
Підходить для використання в пісочниці, на пляжі чи в саду
Це чудове доповнення до дитячих ігор, що допоможе розвивати уяву та моторику, роблячи кожен день веселішим!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Висота (см) | 14 |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відро,лопатка, граблі, пасочка-2шт |
| Комплектація | відро,лопатка, граблі, пасочка-2шт |
| Комплектація | відро,лопатка, граблі, пасочка-2шт |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 25х15х14 см |
| Розміри упаковки | 25х15х14 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,16 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |











