Набір пасочок №4 Бамсик для піску 1273
- Наявність: 100
- Виробник: Bamsik
-
62 грн
Набір пасочок №4 Бамсик для піску
Яскравий набір для ігор у піску допоможе урізноманітнити дозвілля дитини на пляжі, у пісочниці чи на подвір’ї. Набір пасочок №4 від Бамсик створений для ліплення фігурок із піску, що робить гру цікавою та захопливою. Завдяки простому призначенню виріб зручно використовувати для творчих ігор на свіжому повітрі.
Пасочки підходять саме для піску, дозволяючи дитині створювати акуратні форми та експериментувати з різними варіантами ліплення. Такий набір стане гарним доповненням до дитячих ігор, сприяючи активному відпочинку та захопливому проведенню часу.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,04 кг |
| Вид іграшки | Пасочки |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Кількість деталей | 4 |
| Кількість деталей (шт.) | 4 |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 11х11х7 см |
| Розміри упаковки | 11х11х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Пасочки |
| Упаковка | сітка |
| Возраст | від 3 років |








