Код: 00000040910
Артикул: 81153
Набір для піску Paw Patrol Щенячий патруль IML 81153
- Наявність: 12
- Виробник: Tigres
-
150 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Комплект для ігор у піску, що складається з 6 елементів в класичних кольорах і зображенням героїв із мультфільму «Щенячий патруль» сподобається всім шанувальникам цього мультфільму, а також просто діткам, які люблять гратись у піску.
До складу комплекту входять: відерце 1 л, лопатка, граблі, ситечко, формочка для піску, млинок. Наклейки на відро та формочку нанесені методом IML, а це означає, що вони витримаєть контакт з водою, сонцем, піском і збережуть при цьому максимально привабливий вигляд. Наявність млинка дає додаткові можливості для ігор з водою.
Ігри у піску розвивають фантазію дитини, сприяють руховій активності та покращенню координації рухів, а також заохочують її до пізнання навколишнього світу.
Всі елементи виготовлені з високоякісного нетоксичного, міцного матеріалу, стійкого до атмосферних умов.
Упаковка – сітка.
До складу комплекту входять: відерце 1 л, лопатка, граблі, ситечко, формочка для піску, млинок. Наклейки на відро та формочку нанесені методом IML, а це означає, що вони витримаєть контакт з водою, сонцем, піском і збережуть при цьому максимально привабливий вигляд. Наявність млинка дає додаткові можливості для ігор з водою.
Ігри у піску розвивають фантазію дитини, сприяють руховій активності та покращенню координації рухів, а також заохочують її до пізнання навколишнього світу.
Всі елементи виготовлені з високоякісного нетоксичного, міцного матеріалу, стійкого до атмосферних умов.
Упаковка – сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.225 |
| Вага в упаковці, кг | 0.225 |
| Вес | 0,18 кг |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відро, лопатка, граблі, сито, 1 формочка, млин |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, сито, 1 формочка, млин |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, сито, 1 формочка, млин |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 20х20х32 см |
| Розміри упаковки | 20х20х32 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Цвет | 0.225 |
| Возраст | від 1 року |







