Набір магнітів Vladi Toys Мій світ Зоопарк 12 магнітів VT3106-10
- Наявність: 10
- Виробник: Vladi Toys
-
144 грн
Розкажіть малечі, які звуки видають тварини та їх назви.
Грайтеся, будуйте сюжети з тваринками та створюйте цілі історії, рухаючи магніти на холодильнику або будь-якій металевій поверхні.
Граємо та тренуємо: уяву, мовлення, креативне мислення та дрібну моторику.
Комплектація: 12 м'яких магнітів, правила.
Вік: 3-5 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 140 |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Вага в упаковці, кг | 0,14 |
| Вага, г | 140 |
| Вес | 0,14 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Кількість деталей | 12 |
| Кількість деталей (шт.) | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | магніти-12 шт |
| Комплектація | магніти-12 шт |
| Комплектація | магніти-12 шт |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 13х18х7 см |
| Розміри упаковки | 13х18х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Набір |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,14 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |





















