Код: 00000102685
Артикул: 30883
Набір для кінетичного піску Strateg "Magic Sand" 30883
- Наявність: 27
- Виробник: Strateg
-
149 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для кінетичного піску «Magic Sand» (рожевий)
Комплект приладдя для роботи з кінетичним піском «Magic Sand» містить все необхідне для цікавого дитячого дозвілля: формочки для ліплення, гумова пісочниця та набір лопаточок. Набір зробить дитяче дозвілля веселим та цікавим. Підходить для дітей віком від 3 років.
Комплектація: упаковка (виготовлена з поліетилену), формочки для піску - 5 шт. (виготовлені з пластику), пісочниця (виготовлена з гуми), лопаточки - 4 шт. (виготовлені з пластику).
Комплект приладдя для роботи з кінетичним піском «Magic Sand» містить все необхідне для цікавого дитячого дозвілля: формочки для ліплення, гумова пісочниця та набір лопаточок. Набір зробить дитяче дозвілля веселим та цікавим. Підходить для дітей віком від 3 років.
Комплектація: упаковка (виготовлена з поліетилену), формочки для піску - 5 шт. (виготовлені з пластику), пісочниця (виготовлена з гуми), лопаточки - 4 шт. (виготовлені з пластику).
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Висота (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 4 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | формочки-5шт, пісочниця-1шт, лопаточки-4шт |
| Комплектація | формочки-5шт, пісочниця-1шт, лопаточки-4шт |
| Комплектація | формочки-5шт, пісочниця-1шт, лопаточки-4шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 16х4х27 см |
| Розміри упаковки | 16х4х27 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в упаковці (см) | 27 |
| Возраст | від 3 років |










