Код: 00000011027
Артикул: 29
Набір кубиків Бамсик Кубик Сіті "16" пластиковий 29
- Наявність: 17
- Виробник: Bamsik
-
155 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір кубиків Бамсик Кубик Сіті "16"
Набір кубиків серії Кубик Сіті від Бамсик, у комплекті 16 пластикових кубиків.
Характеристики
- Бренд: Бамсик
- Назва: Набір кубиків "Кубик Сіті"
- Кількість деталей: 16
- Матеріал: пластик
Коротко
Простий та зрозумілий набір кубиків з відомими характеристиками: бренд, серія, кількість та матеріал.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 210 |
| Вага (кг) | 0,21 |
| Вага в упаковці, кг | 0,21 |
| Вага, г | 210 |
| Вес | 0,21 кг |
| Вид іграшки | Кубики |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Кількість деталей | 16 |
| Кількість деталей (шт.) | 16 |
| Кількість предметів в наборі | 16 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Комплект постачання | 16 кубиків (5,5х5,5х5,5 см) |
| Комплектація | 16 кубиків (5,5х5,5х5,5 см) |
| Комплектація | 16 кубиків (5,5х5,5х5,5 см) |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 22х22х6 см |
| Розміри упаковки | 22х22х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0,21 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 3 років |








