Код: 00000806281
Артикул: 39375
Набір корабликів 4 шт. в коробці 39375
- Наявність: 25
- Виробник: Tigres
-
80 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір корабликів 4 шт. в коробці
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вес | 0,09 кг |
| Вид іграшки | Набір для ванної |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для ванної |
| Комплект постачання | кораблик-4шт |
| Комплектація | кораблик-4шт |
| Комплектація | кораблик-4шт |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 12х7х9 см |
| Розміри упаковки | 12х7х9 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набір для ванної |
| Упаковка | коробка |
| Возраст | від 1 року |








