Код: 00000040938
Артикул: 39770
Розвиваюча іграшка Tigres Равлик 8 елементів 39770
- Наявність: 12
- Виробник: Tigres
-
111 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Іграшка розвиваюча "Равлик" 8 ел., Tigres - призначена для дітей від 12 місяців.
Це справжній посібник для малюків і тренажер для розвитку дрібної моторики, щоб дитина грала не тільки з цікавістю, але і з користю для власного розвитку.
Виріб являє собою стилізовану фігурку равлика, яка складається з основи на 4 колесах та з 3 різнокольорових кілець.
Малюк може збирати іграшку, при цьому освоювати усний порядковий рахунок, а може просто грати з равликом.
Під час гри, нанизуючи на основу різні за розміром кільця, навчити малюка порівнювати предмети за формою та розміром, також навчить координувати свої рухи, що сприяє розвитку дрібної моторики, координації обох рук, яка в свою чергу розвиває інтелект.
Матеріал: поліетилен високого тиску LDPE
Ідеально підходить для дітей від 1+
Доступна у 2 колірних комбінаціях: стандарт, пастель
Упаковка - сітка.
Це справжній посібник для малюків і тренажер для розвитку дрібної моторики, щоб дитина грала не тільки з цікавістю, але і з користю для власного розвитку.
Виріб являє собою стилізовану фігурку равлика, яка складається з основи на 4 колесах та з 3 різнокольорових кілець.
Малюк може збирати іграшку, при цьому освоювати усний порядковий рахунок, а може просто грати з равликом.
Під час гри, нанизуючи на основу різні за розміром кільця, навчити малюка порівнювати предмети за формою та розміром, також навчить координувати свої рухи, що сприяє розвитку дрібної моторики, координації обох рук, яка в свою чергу розвиває інтелект.
Матеріал: поліетилен високого тиску LDPE
Ідеально підходить для дітей від 1+
Доступна у 2 колірних комбінаціях: стандарт, пастель
Упаковка - сітка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.215 |
| Вага в упаковці, кг | 0.215 |
| Вес | 0,18 кг |
| Вид іграшки | Каталка |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Матеріали | поліетилен |
| Материал | поліетилен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 25х14х18 см |
| Розміри упаковки | 25х14х18 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Каталка |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.215 |
| Возраст | від 1 року |









