Набір іграшок для пляжу Бамсик відерко "Велике" № 2 011/1_Blue
- Наявність: 7
- Виробник: Bamsik
-
137 грн
Набір іграшок для пляжу Бамсик відерко "Велике" № 2
Набір іграшок для пляжу від Бамсик з великим відерком стане чудовим вибором для активних ігор у пісочниці, на пляжі або під час літніх прогулянок. Формат набору добре підходить для дитячого дозвілля на свіжому повітрі, допомагаючи урізноманітнити гру з піском і зробити її ще цікавішою. Відерко "Велике" № 2 додає комплекту зручності, адже такий елемент особливо корисний для перенесення піску, води або інших ігрових дрібниць.
Завдяки поєднанню пляжного призначення, формату набору та великого відерка комплект добре підходить для рухливих і творчих ігор на відкритому повітрі. Бамсик пропонує варіант, який стане доречним для літнього відпочинку, ігор біля води та щоденного використання в пісочниці. Такий набір допоможе зробити дитяче дозвілля більш захопливим, активним і різноманітним, а також подарує багато приємних вражень під час ігор із піском.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,26 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відро, лопатка, граблі, сито, 2 формочки |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, сито, 2 формочки |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, сито, 2 формочки |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 20х20х30 см |
| Розміри упаковки | 20х20х30 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Возраст | від 3 років |








