Код: 00000210880
Артикул: 59252
Круг надувний 59252
- Наявність: 66
- Виробник: Intex
-
164 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Коло надувне. 59252 (24шт) "Шина" вініл (9+ років) 91 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 9 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Коло |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 9 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Набори для плавання |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Производитель | Intex |
| Размер | 16х25х3 см |
| Розмір | 91 см |
| Розміри | 91 см |
| Розміри упаковки | 16х25х3 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Коло |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 9 років |








