Код: 00000011064_1
Артикул: 114/31_Green
Набір фігурок букв Бамсик Вивчай англійські літери 114/31_Green
- Наявність: 2
- Виробник: Bamsik
-
428 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір фігурок букв «Бамсик» — Вивчай англійські літери
Коротко: Набір фігурок букв від бренду Бамсик, призначений для вивчення англійських літер.
Особливості
- Призначення: вивчення англійських літер.
- Форма: фігурки букв.
- Бренд: Бамсик.
Застосування
- Навчання англійського алфавіту.
- Ігрове ознайомлення з літерами та складання простих слів.
- Може використовуватися в домашньому або навчальному середовищі.
Опис складено на підставі назви товару та відомого призначення.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид іграшки | Літери |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | ігрове поле (37х37см), літери |
| Комплектація | ігрове поле (37х37см), літери |
| Комплектація | ігрове поле (37х37см), літери |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 37х37х7 см |
| Розміри упаковки | 37х37х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Літери |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,7 |
| Ширина (см) | 37 |
| Ширина в упаковці (см) | 37 |
| Язык | англійська |
| Возраст | від 3 років |










