Код: 00000011063_3
Артикул: 114/34_Yellow
Набір фігурок букв Бамсик Вивчай Абетку 114/34_Yellow
- Наявність: 1
- Виробник: Bamsik
-
459 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір фігурок букв «Бамсик Вивчай Абетку»
Набір фігурок букв від Бамсик призначений для вивчення абетки.
Опис
Набір містить фігурки букв української абетки, що використовуються для навчання та ознайомлення з літерами.
Характеристики
- Тип: набір фігурок букв
- Бренд: Бамсик
- Призначення: вивчення абетки
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 810 |
| Вага (кг) | 0,81 |
| Вага в упаковці, кг | 0,81 |
| Вага, г | 810 |
| Вес | 0,81 кг |
| Вид іграшки | Літери |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | ігрове поле(37х37см) та літери |
| Комплектація | ігрове поле(37х37см) та літери |
| Комплектація | ігрове поле(37х37см) та літери |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 37х37х7 см |
| Розміри упаковки | 37х37х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Літери |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,81 |
| Ширина (см) | 37 |
| Ширина в упаковці (см) | 37 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |









