Набір фігурок букв Бамсик Вивчай Абетку 114/34_Green
- Наявність: 0
- Виробник: Bamsik
-
364 грн
Набір фігурок букв «Бамсик Вивчай Абетку»
Набір фігурок букв від Бамсик призначений для вивчення абетки.
Опис
Набір містить фігурки букв української абетки, що використовуються для навчання та ознайомлення з літерами.
Характеристики
- Тип: набір фігурок букв
- Бренд: Бамсик
- Призначення: вивчення абетки
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,81 кг |
| Вид іграшки | Літери |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | ігрове поле(37х37см) та літери |
| Комплектація | ігрове поле(37х37см) та літери |
| Комплектація | ігрове поле(37х37см) та літери |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 37х37х7 см |
| Розміри упаковки | 37х37х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Літери |
| Упаковка | термоплівка |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |

















