Набір для творчості Vladi Toys «Русалонька та Медуза» з блискучою мозаїкою VT4511-13
- Наявність: 5
- Виробник: Vladi Toys
-
129 грн
Набір для творчості Vladi Toys «Русалонька та Медуза»
Набір для творчості від бренду Vladi Toys з тематикою Русалонька та Медуза. У комплекті — блискуча мозаїка для створення декору із зображенням русалоньки та медузи.
Основні характеристики
- Бренд: Vladi Toys
- Тема: Русалонька та Медуза
- Тип набору: Набір для творчості
- Особливість: блискуча (глянцева) мозаїка
Що вміє зробити цей набір
Дозволяє створити декоративне зображення за тематикою «Русалонька та Медуза» з використанням блискучих елементів мозаїки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 6 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Мозаїки |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 до 6 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Кількість деталей | 2 основи, 5 планшетів із блискучою мозаїкою |
| Кількість деталей (шт.) | 2 основи, 5 планшетів із блискучою мозаїкою |
| Кількість предметів в наборі | 2 основи, 5 планшетів із блискучою мозаїкою |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 21х24х1 см |
| Розміри упаковки | 21х24х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Мозаїки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0.1 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 6 років |

















