Код: 00000240514
Артикул: VT4511-15
Набір для творчості Vladi Toys «Метелики» з блискучою мозаїкою VT4511-15
- Наявність: 4
- Виробник: Vladi Toys
-
129 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для творчості Vladi Toys «Метелики»
Опис: Творчий набір від Vladi Toys під назвою «Метелики», у якому використана блискуча мозаїка для оформлення декоративних зображень у тематичному стилі метеликів.
Характеристики
- Бренд: Vladi Toys
- Тема: «Метелики»
- Особливість: блискуча мозаїка
Переваги
- Створення яскравих декоративних робіт
- Підтримка творчих занять і рукоділля
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 6 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Мозаїки |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 до 6 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | 2 основи, 5 планшетів із блискучою мозаїкою |
| Комплектація | 2 основи, 5 планшетів із блискучою мозаїкою |
| Комплектація | 2 основи, 5 планшетів із блискучою мозаїкою |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 21х24х1 см |
| Розміри упаковки | 21х24х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Мозаїки |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0.1 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 6 років |











