Код: 00000102031
Артикул: 31003
Набір для творчості "Розкопки динозаврів" Strateg 31003
- Наявність: 54
- Виробник: Strateg
-
75 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розкопки динозаврів (31003) - неперевершена знахідка для допитливих юних палеонтологів! У комплекті ви знайдете великий бокс з 6 різними наборами, кожен з яких містить гіпсовий блок з фігуркою динозавра, спеціальні інструменти для проведення "розкопок" та детальну інструкцію. Цей творчий набір імітує справжні археологічні розкопки, дає можливість зібрати колекцію з 6 різних динозаврів. Він чудово розвиває дрібну моторику, посидючість та логічне мислення, одночасно знайомить дітей з основами палеонтології та захопливим доісторичним світом.
Комплектація: коробка, брекет, набір інструментів, інструкція.
Розмір: бокс закритий - 18х11х8; бокс відкритий - 22х11х8; 1 коробка - 11х7,5х3.
Вік: 5+
Комплектація: коробка, брекет, набір інструментів, інструкція.
Розмір: бокс закритий - 18х11х8; бокс відкритий - 22х11х8; 1 коробка - 11х7,5х3.
Вік: 5+
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вес | 0,13 кг |
| Вид іграшки | Розкопки |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 |
| Комплект постачання | брикет з гіпсу з динозавром, набір інструментів |
| Комплектація | брикет з гіпсу з динозавром, набір інструментів |
| Комплектація | брикет з гіпсу з динозавром, набір інструментів |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 11х8х3 см |
| Розміри упаковки | 11х8х3 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розкопки |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,13 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |
| Возраст | від 3 років |












