Код: 00000102683
Артикул: 39407
Кінетичний пісок Magic sand Strateg 0.250 кг 39407
- Наявність: 14
- Виробник: Strateg
-
103 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Відкрийте світ безмежної фантазії з кінетичним піском “Magic Sand”! Цей унікальний матеріал слухняно приймає будь-яку форму, яку ви задумаєте, і магічно повертається до початкового стану, готовий до нових творчих експериментів.
Для дітей це чудова можливість розвивати уяву, дрібну моторику та креативність. Для дорослих – момент релаксу та відпочинку від буденних справ. Зручне та стильне упакування у вигляді котячої лапки додає ще більше задоволення від гри та стане чудовим подарунком для всієї родини.
Творіть, фантазуйте, і нехай кожен дотик до піску приносить радість і натхнення!
? Вага: 250 г
? Розмір: 10х6,5
? Вік: 3+
Для дітей це чудова можливість розвивати уяву, дрібну моторику та креативність. Для дорослих – момент релаксу та відпочинку від буденних справ. Зручне та стильне упакування у вигляді котячої лапки додає ще більше задоволення від гри та стане чудовим подарунком для всієї родини.
Творіть, фантазуйте, і нехай кожен дотик до піску приносить радість і натхнення!
? Вага: 250 г
? Розмір: 10х6,5
? Вік: 3+
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 260 |
| Вага (кг) | 0,26 |
| Вага в упаковці, кг | 0,26 |
| Вага, г | 260 |
| Вес | 0,26 кг |
| Вид іграшки | Кінетичний пісок |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 7 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | кінет.пісок-250 г, формочка-1шт |
| Комплектація | кінет.пісок-250 г, формочка-1шт |
| Комплектація | кінет.пісок-250 г, формочка-1шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 7х7х10 см |
| Розміри упаковки | 7х7х10 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Упаковка | банка |
| Цвет | 0,26 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в упаковці (см) | 7 |
| Возраст | від 3 років |










