Набір для творчості Містер тісто Dino World Strateg 41012
- Наявність: 2
- Виробник: Strateg
-
285 грн
У комплект входять фігурки динозаврів, яких можна наповнювати та прикрашати пластиліном. Завдяки м'якому й барвистому тісту, діти зможуть створювати унікальні образи для кожного динозавра, використовуючи власну фантазію та креативність.
Набір допомагає розвивати дрібну моторику, уяву та художні здібності, роблячи процес гри не тільки цікавим, але й корисним для розвитку.
? Вага: 525 г
? Розмір: 15,2х15,2х15,2
? Вік: 3+
? Комплектація: коробка, маса для ліплення — 15 шт., елементи набору - 7 шт.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | маса для ліплення-15шт, аксесуари |
| Комплектація | маса для ліплення-15шт, аксесуари |
| Комплектація | маса для ліплення-15шт, аксесуари |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 16х16х16 см |
| Розміри упаковки | 16х16х16 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Динозаври |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |


















