Код: 00000721003
Артикул: ARTD-02-01U
Набір для творчості Danko Toys "Art Decor 2в1" для дітей ARTD-02-01U
- Наявність: 23
- Виробник: Danko Toys
-
253 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Творчість "ART DECOR" 2в1
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид іграшки | Набори з гіпсу |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 29 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 5 |
| Комплект постачання | гіпс.фігурка-2шт, акрил.фарби-12шт, лак, губка, |
| Комплектація | гіпс.фігурка-2шт, акрил.фарби-12шт, лак, губка, |
| Комплектація | гіпс.фігурка-2шт, акрил.фарби-12шт, лак, губка, |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 29х24х7 см |
| Розміри упаковки | 29х24х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набори з гіпсу |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,7 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |







